Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні почнуть відкривати офіси євроінтеграції

0 4

У регіонах України планується відкривати офіси євроінтеграції.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, зазначає Урядовий портал.

Основна функція цих офісів – донесення до людей з регіонів, що євроінтеграція – це “не абстракція, а конкретні речі для розширення можливостей всіх жителів України”. Так, офіси стануть простором, де українці зможуть отримувати консультативну допомогу, відвідувати різноманітні просвітницькі заходи, дізнатися, як маленькому виробнику знайти партнера по торгівлі в ЄС та загалом дізнатися інформацію про всі можливості, що надає євроінтеграція громадянам.

Крім цього, в офісах надаватиметься якісна консультативно-правова допомога з базових питань європейського законодавства.

Спочатку планується відкрити офіси у східних та південних регіонах України. Першими пілотними містами стануть Херсон та Харків.

Нагадаємо, Уряд призначив двох заступників міністра енергетики.

http://yur-gazeta.com/golovna/v-ukrayini-pochnut-vidkrivati-ofisi-evrointegraciyi.html

Залиште коментар