Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні заснували орден Героїв Небесної сотні

0 25

Згідно з документом, у законі «Про державні нагороди України» перелік відзнак доповнив орден Героїв Небесної Сотні.

Метою створення нової нагороди є «відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння Українському народу, виявлене під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Також повідомили, що уряду  доручено у двотижневий строк з дня набрання законом чинності створити комісію з проведення всеукраїнського конкурсу на кращий ескіз знака ордена, залучивши до її складу, зокрема, представників громадських об’єднань та активістів – учасників Революції гідності.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила закон про створення нового ордену 1 липня.

Нагадаємо, що Небесною сотнею називають загиблих під час лютневих подій на Майдані Незалежності, які завершилися втечею з країни Віктора Януковича.

Залиште коментар