Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні введуть європейську процедуру оцінки впливу на навколишнє середовище

0 30

13 грудня Кабмін розглянув і пакетно схвалив ряд підзаконних актів, розроблених Мінприроди на виконання Закону «Про оцінку впливу на навколишнє середовище».

Згідно з прийнятими критеріями оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) не підлягає:
– планована діяльність у сфері забезпечення оборони держави, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і наслідків антитерористичної операції;

– при певних в постанові умовах і відповідно до Закону – технічне переоснащення, капітальний ремонт, реконструкція, перепрофілювання і розширення господарської діяльності.

Крім того, Уряд також схвалив порядок проведення громадських слухань в процесі ОВНС, передачі документації для надання відповідного висновку і ведення Єдиного реєстру за оцінкою впливу на навколишнє середовище, який забезпечить вільний доступ усіх боків до інформації та документів.

Процедура ОВНС також передбачає нову процедуру підготовки висновку, що не передбачає можливість направлення матеріалів на доопрацювання суб’єкту.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар