Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні вчасно розпочали роботу 29 тис. виборчих дільниць

0 18

 

Сьогодні, 25 травня, вчасно свою роботу розпочали майже 29 тисяч дільничних виборчих комісій, в які завезли бюлетені і які взяли під охорону правоохоронці. Всього в Україні створено більше 33 тисяч дільниць для голосування, повідомляє прес-служба МВС.

В Луганській та Донецькій областях вибори відбуваються не всюди.

Так, у Луганській області вибори проходять лише у 2 округах з 12, а в Донецькій — у 7 з 22, повідомив голова ЦВК Михайло Охендовський.

Голова ЦВК також зазначив, що до Луганської та Донецької областей доставлені бюлетені для всіх окружних виборчих комісій, проте передати їх безпосередньо в комісії поки неможливо через те, що самі комісії не працюють у зв’язку з погрозами і залякуванням їхніх членів з боку представників незаконних збройних формувань.

Охендовський зазначив, що протягом дня органи влади будуть шукати можливість доставити бюлетені в інші округи або на інші ділянки, однак, за його словами, «шансів на це мало».

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар