Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні створять єдиний реєстр кредитних історій

0 19

Кредитна програма Міжнародного валютного фонду передбачає створення в Україні єдиного держреєстру кредитних історій не пізніше серпня 2015року . Як повідомляє “Інтерфакс- Україна”, правову базу для цього планують переглянути в серпні 2014 року.

Передбачається, що цей реєстр кредитних історій буде сформований в Національному банку України, але будуть створені умови для обміну інформацією з усіма учасниками ринку. Передбачається, що робота реєстру розширить можливості з контролю над концентрацією кредитного ризику і поліпшить моніторинг великих бізнес-груп.

Нагадаємо, законопроект про держреєстр кредитних історій був прийнятий у Верховній Раді в першому читанні в жовтні 2012 року. Цей проект передбачав, що вести реєстр буде Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку. У реєстрі планують збирати і зберігати відомості з різних бюро кредитних історій про отримані кредити тією чи іншою особою.

Джерело:

Лівий берег

Залиште коментар