Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні створена єдина база причетних до сепаратизму

0 27

Служба безпеки України спільно з іншими силовими відомствами контролює переміщення людей з окупованих територій, використовуючи базу даних осіб, причетних до сепаратизму і тероризму. Про це під час прес-конференції повідомив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко. “Станом на сьогодні рішенням РНБО створена єдина база даних всіх причетних до злочинів сепаратизму і тероризму”, — сказав він.

Глава СБУ пояснив, що ця база створена МВС і СБУ, а тепер вона є і в розпорядженні Нацгвардії і у прикордонників.

“Тому люди відомі, і в разі їх пересування або попадання в поле зору якогось паспортного контролю ясно, що вони затримуються. Такі затримання відбуваються щодня”, — зазначив він.

Нагадаємо, також з метою боротьби з тероризмом та сепаратизмом Указом Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 року “Про невідкладні заходи із забезпечення державної безпеки” передбачено змінити доступ для СБУ та контррозвідки до баз та банків даних митних і податкових органів, органів внутрішніх справ, Державного земельного кадастру.

Джерело:

УНН

Залиште коментар