Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні стартує тиждень правових знань

0 24

З 29 вересня по 3 жовтня, напередодні Дня юриста, Міністерством юстиції України заплановано проведення Всеукраїнського тижня правових знань «Протидія корупції в судовій системі», в рамках якого відбудуться тематичні заходи з питань підвищення рівня правової обізнаності громадян щодо протидії корупції в судовій системі. Про це повідомили у прес-службі Міністерства.

Це робиться на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 року “Про деякі заходи щодо сприяння утвердженню доброчесності в судовій системі”.

Зокрема, в рамках Всеукраїнського тижня правових знань передбачається проведення лекцій у вищих навчальних закладах з питань ролі та мотивації антикорупційної поведінки громадян у стосунках із судами; надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань, що можуть бути пов’язані із корупцією; організація у засобах масової інформації щодо роз’яснення порядку дій громадян у випадках вимагання від них неправомірної вигоди тощо.

Крім того, заплановано проведення громадського та експертного обговорення з проблемних питань функціонування судової системи та проведення судової реформи.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар