Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні нові автомобільні номери з’являться в березні

0 75

Нові автомобільні номерні знаки з’являться в Україні в березні поточного року, однак старі обов’язковій заміні не підлягатимуть, пояснив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

На брифінгу в середу в Києві він розповів, що наразі вартість номерних знаків становить 147,96 грн і вище, а нові номерні знаки коштуватимуть близько 135 грн. При цьому він заявив, що зниження ціни на нові номерні знаки має бути оцінено суспільством і провів паралель із виготовленням нових водійських посвідчень, наголосивши, що така ж ситуація буде і з номерними знаками.

“Орієнтовно вони з’являться в березні”, – розповів А. Сіренко, додавши, що складно прогнозувати, коли саме.

Він також пояснив, що закупівлею нових номерних знаків займатиметься департамент матеріального забезпечення МВС, а департамент ДАІ займатиметься їх поширенням.

А. Сіренко також зазначив, що обов’язкової заміни наявних автомобільних номерних знаків у зв’язку з появою нових не буде, і в цьому випадку, як і старі водійські посвідчення, старі номерні знаки також будуть дійсні.

Розповідаючи про зовнішній вигляд номерних знаків, начальник ДАІ розповів, що шрифт літер і цифр на них залишається колишній і змінюється лише ліве поле номерного знака, що робить їх більш схожими на знаки європейського зразка.

Крім того, начальник ДАІ повідомив, що держава запатентувала і номерні знаки зі значком ЄС, однак наголосив, що більш детальну інформацію наразі дати не може, щоб не було неправильне трактування.

А. Сіренко, акцентував увагу на тому, що саме отримання патенту держави для зниження ціни номерного знака і стало причиною появи нових номерних знаків.

Залиште коментар