Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні може з’явитися бюджетна декларація

0 31

Міністерство фінансів в рамках бюджетної реформи розробило проект змін до Бюджетного кодексу. Зміни передбачають запровадження середньострокового бюджетного планування та удосконалення програмно-цільового методу.

Підготовлений проект спрямований на реалізацію Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017 – 2020 роки.

Ключовим елементом середньострокового бюджетного планування стане бюджетна декларація, яка буде застосовуватися як інструмент поєднання стратегічних пріоритетів держави з можливостями бюджету.

Крім того, передбачається створення системи управління фіскальними ризиками.

За твердженням Мінфіну, впровадження на законодавчому рівні середньострокового бюджетного планування дозволить створити фінансові рамки для стратегічних дисциплін і забезпечить передбачуваність бюджетної політики.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар