Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні масово реєструють бренди зі словом «Майдан»

0 29

Ряд громадських діячів подали заявки на реєстрацію брендів, пов’язаних з акціями протесту в Києві, зокрема, на торговельні марки, що містять слово «майдан».

Про це розповів адвокат, кандидат юридичних наук Маркіян Галабала, повідомляє «Інтерфакс-Україна». Він отримав відповідь на запит до державного підприємства «Український інститут промислової власності» («Укрпатент»), у якій йдеться про заявки, подані для реєстрації згаданих торгових марок.

За словами Маркіяна Галабали, на реєстрацію торгової марки «ЄвроМайдан» 3 грудня 2013 року подав заявку Володимир Компанієць, який входив в оргкомітет «студентського Євромайдану», а 30 грудня 2013 року заявка на реєстрацію цієї ж торгової марки була подана від імені Віталія Кличка.

Крім того, в «Укрпатент» надійшли заявки на реєстрацію в якості торговельних марок позначень, що містять слово «майдан». Зокрема, на реєстрацію позначення «Громадський рух народний майдан» подана заявка від імені Олександра Ржавського, народного депутата України третього скликання і кандидата в президенти України на виборах 2004 року.

Народний депутат Павло Петренко (фракція «Батьківщина») подав заявку на реєстрацію позначення «Всеукраїнське об’єднання «Майдан».

Олександр Юраков і Віталій Лазаренко подали заявку на реєстрацію позначень «Громадське об’єднання «МАЙДАН», «Народне об’єднання «МАЙДАН», «Політична партія «МАЙДАН».

Наталія Приймаченко подала заявки на реєстрацію позначень «МАЙДАН», «Громадянська платформа Майдан», «Громайдан». Людмила Пономарьова подала заявки на реєстрацію позначень «МАЙДАН» і «MAYDAN».

«Більшість оригінальних слів, особливо нових, можуть бути зареєстровані в якості торговельних марок. Ставши власником торгової марки ви купуєте право забороняти використовувати її будь-кому без вашого дозволу», – зазначив юрист.

Джерело:

Захід нет

Залиште коментар