Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні ліквідовано “Беркут”

0 14

В Україні ліквідовано міліцію особливого призначення “Беркут”. Про підписання відповідного наказу повідомив на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков. “Беркута” більше немає. Підписав наказ номер 144 від 25 лютого 2014 року “Про ліквідацію спеціальних підрозділів міліції громадської безпеки “Бекрут””, – написав Аваков в ніч на середу, 26 лютого.

Як відомо, саме на “беркутівців” були покладені обов’язки з розгону демонстрантів-студентів на Майдані 30 листопада торік, а також силових розгонів мітингувальників протягом грудня і січня цього року. Крім того, “Беркут” звинувачують у застосуванні надмірної сили, а також вогнепальної зброї щодо демонстрантів у Києві у період з 18-го по 20-те лютого.

Так, тільки за офіційними даними внаслідок загострення сутичок між демонстрантами та силовиками у центрі Києва 18-го лютого, до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я міста Києва за медичною допомогою звернулося 780 постраждалих, 520 з них госпіталізовано. З початку сутичок померло 82 особи. Про це повідомляє міністерство охорони здоров’я.

Джерело:

http://www.dw.de

Залиште коментар