Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В столиці створена система управління територіальною обороною Києва. Місто працює у взаємодії зі Збройними Силами України та іншими складовими сил оборони та безпеки

0 52

У столиці створена система управління територіальною обороною Києва. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу щодо ситуації в столиці у зв’язку з можливою подальшою агресією Росії та про дії міської влади.

«У столиці створена система управління територіальною обороною Києва. Місто працює у взаємодії зі Збройними Силами України та іншими складовими сил оборони та безпеки», – сказав Віталій Кличко.

Так, за його словами для фінансового забезпечення територіальної оборони у січні цього року Київрада ухвалила міську цільову програму «Захисник Києва» на загальну суму понад 110 млн. грн.

«За цією програмою розгортається об’єднаний навчальний центр для підготовки всіх підрозділів безпеки. У першу чергу, підрозділів тероборони. Також йдеться про фінансування ремонту приміщень для батальйонів – на загальну суму 38 млн грн. На закупівлю безпілотників, радіостанцій, аптечок, форми для резервістів передбачили 22,1 млн грн. Питання тероборони та забезпечення цивільного захисту окремо розглянула Київрада. З відповідними дорученнями», – зазначив мер.

Він також нагадав, що від початку минулого року Київ надає практичну допомогу в організації підготовки резервістів тероборони столиці.

«Місто надало полігон для тренувань резервістів. Майже щомісяця протягом минулого року 112-та бригада тероборони, за допомогою КМДА, проводила і продовжує практичні заняття з бойовою стрільбою. Для комплектування підрозділів бригади територіальної оборони резервістами створена гаряча лінія КМДА», – сказав Віталій Кличко.

Такі лінії, за його словами, відкривають і в кожному батальйоні тероборони. Щоденно на них звертаються понад 100 охочих вступити до лав територіальної оборони.

«Ми запропонували Міноборони і відпрацьовуємо механізм, щоби максимально спростити процедуру підписання контракту резервіста. Бо сьогодні вона – складна і розтягнута в часі. Доброволець повинен кілька днів тільки довідки збирати та ходити до військкомату. Ми ж  створюємо «єдине вікно». Відкрили також у столиці перший рекрутинговий центр територіальної оборони на вул. Хрещатик. Найближчим часом відкриємо такий центр і на лівому березі міста», – повідомив Віталій Кличко.

Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар