Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В результаті російського вторгнення у Харкові частково була пошкоджена одна з найбільших друкарень України — «Юнісофт». 

0 3

В результаті російського вторгнення у Харкові частково була пошкоджена одна з найбільших друкарень України — «Юнісофт». 

«Пошкодження безумовно є, на територію компанії впав снаряд та пошкодив газопровід. Є невеликі проблеми. Але завдяки оперативним діям наших хлопців та ДСНС нічого страшного не маємо. Люді цілі, обладнання не пошкоджене. Фасад – відновимо», — зазначає Олександр Попович.

«Юнісофт» — одна з найбільших друкарень в Україні, що обслуговує понад 200 локальних видавництв та видавців Європи, експортуючи продукцію до Німеччини, Австрії, Великобританії, Італії, Чехії, Білорусі, Молдови, Бельгії та інших країн.

З 2021 року «Юнісофт» відкрили представництво книжкової фабрики в Польщі.

Як відомо, харківська друкарня «Юнісофт», на замовлення одного з найбільших дитячих видавництв Італії, вперше випустила книжку за стандартом FSC.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російська армія розбомбила та обстріляла також понад 280 навчальних заклад

За матеріалами ЗМІ

Залиште коментар