Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В органах військового управління всіх рівнів введено посади сержантського складу

0 42

В органах військового управління всіх рівнів введено посади сержантського складу. Про це у вівторок, 18 липня, зазначив під час брифінгу в прес-центрі Міністерства оборони України головний старшина Збройних Сил України – начальник управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський.

«Формування професійного сержантського корпусу є складовою загального процесу реформування та розвитку Збройних Сил України. Адже створення та розвиток професійного сержантського корпусу єобов’язковою передумовою професіоналізації Збройних Сил України», – зазначив головний старшина Збройних Сил України.

Він повідомив, що у результаті реформи сержантський і старшинський склад Збройних Сил України маєбути спроможний взяти на себе основне навантаження щодо бойового навчання та виховання особовогоскладу в підрозділах, забезпечення заходів повсякденної діяльності та виконання підрозділами завдань за призначенням як у мирний час, так і в особливий період.

Робота над створенням та розвитком професійного сержантського корпусу здійснюється комплексно за декількома напрямками.

«Розширено інститут посад сержантського складу. Зокрема, введено низку посад сержантськогоскладу в органах військового управління всіх рівнів. Розроблено дорожню карту та триває робота щодозаміщення окремих офіцерських посад посадами сержантського складу в підрозділах та штабах. Розробленота подано до Верховної Ради України законопроект щодо введення нового переліку військових званьсержантського і старшинського складу, – повідомив він.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар