Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Одесі затримали суддю за вимагання 600 тис. грн хабара

0 13

Відділом з розслідування злочинів щодо корупційних діянь Головного управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України, за матеріалами ГУБОЗ МВС України відкрито кримінальне провадження стосовно судді за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднане із вимаганням).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в лютому цього року директор місцевого приватного підприємства звернувся до Господарського суду Одеської області з позовною заявою до одного з акціонерних товариств про стягнення на користь позивача заборгованості на суму 2,3 млн. грн.

Під час зустрічі суддя вказаного суду з директора ПП за задоволення позовних вимог вимагав кошти у розмірі майже 600 тис. грн.

1 квітня цього року, після проголошення рішення про задоволення позовних вимог суддя отримав останню частину неправомірної вигоди в сумі 270 тис. грн. Загальна сума одержаної неправомірної вигоди становить 587 168 грн.

Кошти вилучено під час обшуку, проведеного на підставі ухвали суду в службовому кабінеті судді.

Наразі проводиться комплекс невідкладних слідчих дій, спрямованих на встановлення всіх фактичних обставин вчиненого злочину.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар