Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Одесі оголосили про початок антитерористичних заходів

0 146

 

У зв’язку з низкою терористичних актів, які відбулися останнім часом в Одесі, міліція починає антитерористичні заходи у місті. Про це йдеться у зверненні начальника ГУ МВС в Одеській області Івана Катеринчука.

“У зв’язку з навислою над нами терористичною загрозою правоохоронні органи починають оперативно-профілактичне відпрацювання міста. У зв’язку з цим, з метою здійснення контролю над ситуацією, вулицями обласного центру будуть спостерігатися значні пересування міліцейського і військового вантажного автотранспорту, екіпірованих людей з автоматичним зброєю”, – розповів Катеринчук.

Він зазначив, що дані заходи спрямовані на захист громадян від терористичної загрози.

“Адже тільки протягом останнього місяця на території міста сталося п’ять терактів, останній з яких забрав людське життя”, – додав Катеринчук.

Міліція буде зупиняти та перевіряти підозрілих осіб, а також здійснювати огляд особистих речей.

Як відомо,  в ніч на 27 грудня в Одесі на вул. Сегедській пролунав вибух, внаслідок якого загинула одна людина.

Попереднім розслідуванням встановлено, що вулицею пересувався невідомий чоловік віком до 45 років, та переносив в руках поклажу з, ймовірно, вибуховим пристроєм.

Нагадаємо також, що 23 грудня вибух стався в центрі Одеси, а 24 грудня – на залізничних коліях в районі житлового масиву “Застава-1”.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар