Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ “Про заходи по підвищенню обороноздатності держави”.

31

Через агресію Росії та події на сході України прийнято рішення провести в 2014 році призов на строкову військову службу в Збройні сили України для громадян України віком 18-25 років. Крім того, в армію буду покликані офіцери запасу.
Відповідний указ №447 Турчинов підписав 1 травня. Текст указу оприлюднено в “Офіційному віснику президента України” в номері №16 від 1 травня і вступив в силу.
Згідно з документом, буде проведено призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі віком 18-25 років. Крім того, також буде проведено призов на військову службу за призовом для громадян чоловічої статі, яким присвоєно військове звання офіцера запасу.
Найближчий заклик повинен пройти травні-липні нинішнього року.
В тексті указу зазначено, що:
“1) призов на строкову військову службу в Збройні Сили України та інших військових формувань України придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу;
2) призов на військову службу за призовом осіб офіцерського складу громадян України, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу і яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу”.

Джерело:

http://dt.ua

Комментарии