Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ “Про заходи по підвищенню обороноздатності держави”.

0 59

Через агресію Росії та події на сході України прийнято рішення провести в 2014 році призов на строкову військову службу в Збройні сили України для громадян України віком 18-25 років. Крім того, в армію буду покликані офіцери запасу.
Відповідний указ №447 Турчинов підписав 1 травня. Текст указу оприлюднено в “Офіційному віснику президента України” в номері №16 від 1 травня і вступив в силу.
Згідно з документом, буде проведено призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі віком 18-25 років. Крім того, також буде проведено призов на військову службу за призовом для громадян чоловічої статі, яким присвоєно військове звання офіцера запасу.
Найближчий заклик повинен пройти травні-липні нинішнього року.
В тексті указу зазначено, що:
“1) призов на строкову військову службу в Збройні Сили України та інших військових формувань України придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу;
2) призов на військову службу за призовом осіб офіцерського складу громадян України, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу і яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу”.

Джерело:

http://dt.ua

Залиште коментар