Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Міндоходів пропонують декларувати майно

0 53

 

У Міністерстві доходів та зборів хочуть змінити ідеологію декларування доходів і звертати більше уваги не так на факт їх отримання, а на загальні дані про майновий стан. Про це заявив заступник директора департаменту доходів та зборів з фізичних осіб Сергій Наумов.

“Ми зараз обговорюємо норму стосовно того, що обов’язковість подання декларації про майновий стан повинна залежати не від факту отримання доходів протягом року, а від стану майна, що перебуває у власності громадянина”, – цитує чиновника УНИАН.

Він розповів, що за підсумками кампанії декларування доходів за 2013 в Україні виявилося всього два мільярдери, тоді як роком раніше їх було четверо. Але насправді кількість людей, чий статок становить понад мільярд гривень, більше.

“Задекларували тільки ті доходи і тільки ті [громадяни], хто зобов’язаний був декларувати. Відповідно до діючих норм, люди не зобов’язані декларувати свій стан – активи, майно, кількість коштів”, – сказав Наумов.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Міндоходів оприлюднило на концепцію реформи декларування доходів громадянами. Згідно з документом, декларувати доходи потрібно буде громадянам, чий річний дохід перевищує 120 мінімальних зарплат (з 1 січня – це 156 тис. грн), які володіють майном на 1200 мінімальних зарплат (1,56 млн грн) або хто має фінансові зобов’язання на 120 мз.

Джерело:

Левый берег

Залиште коментар