Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В кожному міністерстві працюватимуть консультанти з ЄС

0 70

У кожному з міністерств Кабміну будуть працювати спеціальні консультанти з Євросоюзу, які допомагатимуть Україні переходити на євростандарти. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр Арсеній Яценюк. За його словами, “стандартні бюрократичні підходи, які були в Україні протягом 23 років, щодо модернізації української економіки, прийшли до того, що економіки не залишилось”.

“Саме тому разом з нашими європейськими партнерами ми створили групу підтримки України. В кожному міністерстві тепер буде фахівець з ЄС, який допомагатиме Україні виконувати угоду між Україною та ЄС і наближатиме нас до Євросоюзу”, – заявив Яценюк.

Для цих цілей в кожному міністерстві буде запроваджена окрема посада заступника міністра. “Також буде оприлюднено рішення про те, що у всіх міністерствах України вводиться окрема посада заступника міністра з питань євроінтеграції”, – заявив прем’єр.

Керуватиме цим процесом спеціальний заступник міністра кабінету міністрів.

“Ключовий центр буде знаходитися в Кабміні, і цим питанням буде керувати заступник міністра кабінету міністрів, під яким буде спеціальний департамент”, – анонсував Яценюк.

Залиште коментар