Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Єдиній інформаційній системі соціальної сфери оформлено вже понад 4 тисячі заяв

0 63

Щопонеділка Міністерство соціальної політики аналізує результати дослідно-промислової експлуатації Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС), що наразі триває у Житомирській та Рівненській областях. Відсоток оформлених заяв у новій системі є одним із важливих індикаторів, що говорить про результативність впровадження ЄІССС.

Станом на сьогодні фахівцями, що надають соціальні послуги, було оформлено 4 407 заяв на отримання допомог в ЄІССС, що склало 80% по відношенню до кількості заяв, оформлених у старій системі. Варто зазначити, що минулого тижня цей показник складав 38%.

В розрізі областей отримано наступні результати:

● Житомирська область – оформлено 2 187 заяв у ЄІССС, що склало 82% від загальної кількості оформлених заяв у старій системі.

● Рівненська область – 2 220 заяв у ЄІССС, що склало 78%.

Нагадаємо, що дослідно-промислова експлуатація Єдиної інформаційної системи соціальної сфери розпочалась 1 лютого 2022 року. Після повноцінного впровадження ЄІССС значно спроститься і скоротиться у часі процес одержання соціальних виплат та послуг для громадян.

Міністерство соціальної політики України

Залиште коментар