Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відставка А.Парубія прийнята

0 22

Президент України Петро Порошенко прийняв заяву Андрія Парубія про відставку з посади секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Про це він повідомив під час зустрічі з керівниками департаментів апарату РНБО.

Глава держави подякував А.Парубію за роботу та високо оцінив його діяльність на посаді секретаря РНБО у найважчі часи існування нашої держави.

Президент відзначив, що ще нікому не доводилося працювати секретарем РНБОУ в настільки екстремальних внутрішніх та надзвичайних зовнішніх умовах. “Кожен день Андрія Парубія на цій посаді був присвячений підвищенню обороноздатності нашої держави”, — підкреслив П.Порошенко.

Глава держави подякував колективу апарата РНБО за плідну та ефективну роботу під керівництвом А.Парубія та висловив впевненість в тому, що цей стиль роботи збережеться і надалі.

Президент високо оцінив внесок “Самооборони” Майдану, одним з керівників якої був А.Парубій, у боротьбу за незалежність та територіальну цілісність України. “Всі герої „Самооборони“ з перших днів прийняли рішення, що їх місце на фронті. Сьогодні вони з честю несуть звання бійця „Самооборони“ Майдану на передовій”, — наголосив Президент.

Глава держави наголосив на тому, що А.Парубій є відданим державником і залишається в команді Президента.

В свою чергу, А.Парубій подякував Президенту та колективу РНБО за роботу “та надважливі рішення, які допомогли вистояти”.

Залиште коментар