Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відомо, хто здав тест до Верховного Суду

36

Вища кваліфікаційна комісія суддів оприлюднила результати анонімного письмового тестування на етапі іспиту під час кваліфікаційного тестування в рамках процедури конкурсу в Касаційний адміністративний судКасаційний господарський судКасаційний кримінальний суд та Касаційний цивільний суд.
При визначенні результатів тесту системою автоматизації робочих процесів не виявлено бланків відповідей з згенерували системою індивідуальними кодами кандидата на посаду судді Касаційного адміністративного суду Любчич Л.В., кандидата на посаду судді Касаційного кримінального суду Кричун Ю.А. і кандидатів на посаду судді Касаційного цивільного суду Колодійчука М.В. і Мазур Л.М.
До виконання практичного завдання на етапі іспиту під час кваліфікаційного тестування в рамках конкурсу до Верховного Суду не допускаються кандидати:
1) які 16 лютого 2017 не з’явилися на здачу анонімного письмового тестування (згідно зі списком);
2) які отримали менше мінімально допустимого бали для анонімного письмового тестування;
3) бланки відповідей анонімного письмового тестування яких не виявлено.
ВККС припинила участь в конкурсі в касаційні суди в складі Верховного Суду зазначених кандидатів.

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии