Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відомо, хто здав тест до Верховного Суду

0 36

Вища кваліфікаційна комісія суддів оприлюднила результати анонімного письмового тестування на етапі іспиту під час кваліфікаційного тестування в рамках процедури конкурсу в Касаційний адміністративний судКасаційний господарський судКасаційний кримінальний суд та Касаційний цивільний суд.
При визначенні результатів тесту системою автоматизації робочих процесів не виявлено бланків відповідей з згенерували системою індивідуальними кодами кандидата на посаду судді Касаційного адміністративного суду Любчич Л.В., кандидата на посаду судді Касаційного кримінального суду Кричун Ю.А. і кандидатів на посаду судді Касаційного цивільного суду Колодійчука М.В. і Мазур Л.М.
До виконання практичного завдання на етапі іспиту під час кваліфікаційного тестування в рамках конкурсу до Верховного Суду не допускаються кандидати:
1) які 16 лютого 2017 не з’явилися на здачу анонімного письмового тестування (згідно зі списком);
2) які отримали менше мінімально допустимого бали для анонімного письмового тестування;
3) бланки відповідей анонімного письмового тестування яких не виявлено.
ВККС припинила участь в конкурсі в касаційні суди в складі Верховного Суду зазначених кандидатів.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар