Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкрито доступ до розшукової бази даних

0 25

Міністерство внутрішніх справ вирішило відкрити громадянам безкоштовний доступ до розшукової бази даних. Відповідне посилання розміщено на офіційному сайті МВС mvs.gov.ua у лівому бічному меню у рубриці “Пошукові обліки МВС” (http://mvs.gov.ua/mvs/control/uk/investigation), інформує відомство, наголошуючи, що база даних оновлюється щодня.

Отже, будь-який користувач інтернету може безкоштовно отримати інформацію щодо встановлення місця перебування безвісти зниклих людей, осіб, які втратили пам’ять; розшуку людей, які переховуються від органів влади; пошуку викрадених культурних цінностей; пошуку викрадених мобільних телефонів, транспортних засобів, що перебувають у розшуку, зброї у розшуку.

21 жовтня Укрдержреєстр відкрив безкоштовний доступ до даних про засновників, відокремлених підрозділів юридичних осіб та низки іншої інформації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Джерело:

newsru

Залиште коментар