Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкрито доступ до розшукової бази даних

25

Міністерство внутрішніх справ вирішило відкрити громадянам безкоштовний доступ до розшукової бази даних. Відповідне посилання розміщено на офіційному сайті МВС mvs.gov.ua у лівому бічному меню у рубриці “Пошукові обліки МВС” (http://mvs.gov.ua/mvs/control/uk/investigation), інформує відомство, наголошуючи, що база даних оновлюється щодня.

Отже, будь-який користувач інтернету може безкоштовно отримати інформацію щодо встановлення місця перебування безвісти зниклих людей, осіб, які втратили пам’ять; розшуку людей, які переховуються від органів влади; пошуку викрадених культурних цінностей; пошуку викрадених мобільних телефонів, транспортних засобів, що перебувають у розшуку, зброї у розшуку.

21 жовтня Укрдержреєстр відкрив безкоштовний доступ до даних про засновників, відокремлених підрозділів юридичних осіб та низки іншої інформації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Джерело:

newsru

Комментарии