Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відкрита лекція «Верховенство права і контроль над зловживанням владою в Україні»

0 24

Зустріч відбулась у присутності більш ніж двохсот студентів, перед якими виступив президент видавничої організації Віктор Ковальський з публічною промовою на тему «Верховенство права і контроль над зловживанням владою в Україні».

Більш ніж дві години спілкування аудиторії та численні запитання відбулися у присутності директору Інституту   Василя Попелюшко та колег-викладачів. Студенти-малиновці, як вони себе називають, цікавилися питаннями повернення ядерного статусу української держави, реалізацією принципу верховенства права у міжнародному праві, безладу у системі керування державою тощо. Але найбільше їх цікавило питання російського вторгнення в України та можливості відповіді держави на російський виклик. Відповіді на численні запитання виступаючий та аудиторія шукали та визначали разом.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар