Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбувся Всеукраїнський З’їзд малого та середнього бізнесу

0 21

21 вересня 2015 року відбувся черговий Всеукраїнський З’їзд малого та середнього бізнесу, участь у якому взяли більше 400 делегатів з усіх областей України.


Підсумки Всеукраїнського з’їзду малого та середнього бізнесу: п’ять завдань для влади


Модератором заходу виступила народний депутат України, Голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” Продан О.П.

На З’їзді з доповідями виступили: Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус, заступник Міністра фінансів України Макеєва О.Л., заступник Голови Державної регуляторної служби України Мірошніченко О.М. та народні депутати Кужель О.В., Козаченко Л.П.

Учасниками З’їзду було обговорено питання порядку денного та озвучено найактуальніші проблемні питання діяльності малого та середнього бізнесу, а також запропоновано шляхи для їх вирішення. Зазначені акценти за результатами заходу було вирішено включити до Резолюції Всеукраїнського З’їзду малого та середнього бізнесу, що стане ключовою вимогою підприємців України до влади та до її політики в напрямку підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва.

Матеріали З’їзду:

 

 

Джерело:

За матеріалами інформагенцій

Залиште коментар