Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбулося перше судове засідання по суті за позовом Ю.Тимошенко

0 17

 

Вчора у Дзержинському районному суді Харкова відбулося перше засідання по справі, в якій лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко звинувачує працівників Качанівської колонії у службовому підробленні та зловживанні службовими повноваженнями.

Ю.Тимошенко звинувачує екс-начальника Качанівської колонії Ігоря Колпащікова і двох співробітників виправної установи – Оксану Кошліч і Наталію Блудову у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 ККУ) та зловживанні службовим становищем (ч. 1 ст. 364 ККУ).

Захист Ю.Тимошенко наголосив, що ДПтСУ неодноразово фальсифікували акти про те, що Ю.Тимошенко відмовляється брати участь у судових засіданнях – зокрема, на допит свідків у справі по вбивству Євгена Щербаня.

Наступне засідання суду призначене на 25 грудня.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко відбувала покарання у Качанівській колонії з 2011-го року до 2014-го року.

Днями прокуратурою Харківської області двом працівникам Качанівської виправної колонії (№ 54) оголошено про підозру у застосуванні сили до Юлії Тимошенко.

Джерело:

УНН

Залиште коментар