Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Відбулося останнє засідання ВР в цьому році, наступне – 17 січня

0 28

23 грудня відбувся ранкове пленарне засідання Верховної Ради України – остання в 2016 році.
Як і завжди по п’ятницях, відбулася «година запитань до уряду», члени Кабінету Міністрів, в тому числі і Прем’єр-міністр, відповіли на запитання народних депутатів.
Законопроектів парламентарі не розглядали – виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями, також були оголошені депутатські запити. Не обійшлося і без конфліктів – депутат від БПП Павло Кішкарь і позафракційний Михайло Головко влаштували бійку в сесійній залі. Причиною став виступ М. Головко про необхідність підпорядкування Укргазвидобування Кабміну. Бійка припинилася після втручання інших народних депутатів.
26 – 30 грудня народні депутати працюватимуть з виборцями, 3-6 січня і в 10-13 січня – в комітетах, комісіях і фракціях.
Наступне пленарне засідання відбудеться 17 січня 2017 року, і цей пленарний тиждень 17 – 20 січня постане останньої на п’ятій сесії.
Шоста сесія відкриється 7 лютого.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар