Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Від правоохоронних органів я вимагаю злагодженої командної роботи – Глава держави

0 26

Президент Петро Порошенко наголошує на неприпустимості поділу правоохоронних органів на «хороші нові» і «погані старі», бо така конфліктність в наступі на корупцію обов’язково утворить лазівки, якими скористаються корупціонери.

Глава держави підкреслив, що за два з половиною роки кардинально змінилася вся система правоохоронних органів. Запрацювали новостворені антикорупційні органи: НАБУ, НАЗК, Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Незабаром до роботи приступить і Державне бюро розслідувань.

«Я категорично проти того, щоб ділити правоохоронні органи на «хороші нові» і «погані старі», одних хвалити, інших таврувати. При такій конфліктності в нашому наступі на корупцію обов’язково утворяться лазівки, якими скористаються корупціонери», – підкреслив Петро Порошенко.

«Від усіх правоохоронних органів вимагаю злагодженої командної роботи. Здорова конкуренція вітається, бо вона всюди є двигуном прогресу, але дріб’язкові відомчі чвари та з’ясовування стосунків через ЗМІ вважаю абсолютно неприйнятними. І буду до них вкрай нетерпимим. Це, звичайно, настанова для всіх відомств, а не лише для прокуратури.  Ви повинні демонструвати суспільству високий рівень співпраці та взаємодії і давати спільний результат», – наголосив Президент.

Глава держави наголосив, що готовий бути союзником прокуратури в боротьбі з корупцією та злочинністю. Він зазначив, що його головним завданням є забезпечення судової реформи, без якої боротьба з корупцією правоохоронців може звестись нанівець.

Джерело:

Прес-служба Президента України

Залиште коментар