Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В акціях протесту в десять разів більше громадян, ніж прибічників влади

0 11

В акціях протесту проти чинної влади брало участь 5,7 % українців, у провладних мітингах – 0,5 %. Про це свідчать результати опитування Центру соціологічних і маркетингових досліджень “Социс” і соціологічної групи “Рейтинг”.

Зокрема, результати дослідження свідчать, що на момент проведення опитування 5,7 % респондентів повідомили, що брали участь в акціях проти чинної влади, ще 17,5 % – були готові в них брати участь. При цьому кожен 5-й опитаний (21,6% ) підтримує такі мітинги, але не готові брати в них участі, а майже половина опитаних (47,6%) не підтримують ці акції. 7,7 % – не визначилися з відповіддю.

Водночас, у мітингах на підтримку дій нинішньої влади на момент проведення опитування брали участь 0,5% респондентів, ще 3,5% готові брати в них участь. 12% опитаних зазначили, що підтримують провладні мітинги, але не готові в них брати участь. 75,8% опитаних не підтримують такі заходи, 8,1% – не визначилися з відповіддю.

Як повідомлялось, раніше дві третини киян (64%) висловили свою підтримку Майдану.

Вимоги учасників акцій протесту у Києві й інших містах, підтримуює від 75% до 85% населення України.

Залиште коментар