Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Усі нотаріуси пройдуть навчання

0 18

У листопаді-грудні 2012 року усі нотаріуси в Україні пройдуть спеціальні теоретичні та практичні заняття з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Навчання також пройдуть помічники нотаріусів та консультанти державних нотаріальних контор.

Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович. Наказ видано у зв‘язку з покладанням на нотаріусів з 1 січня 2013 року функції державного реєстратора прав на нерухоме майно.

Так, з 1 листопада та до кінця грудня поточного року у вільний від прийому громадян час державні та приватні нотаріуси України проходитимуть навчання, під час якого вивчатимуть законодавство у відповідній сфері, проходитимуть теоретичні та практичні заняття з питань державної реєстрації речових прав.

Нотаріуси вивчатимуть структуру Державного реєстру прав на нерухоме майно та новостворених органів державної реєстрації прав. До плану навчань включено вивчення порядку державної реєстрації речових прав та їх обтяжень, зокрема, підстав для зупинення або відмови в державній реєстрації прав, надання інформації з Державного реєстру прав, внесення змін до записів Державного реєстру прав, особливостей проставлення відміток державним реєстратором, порядок передачі документів до органу державної реєстрації прав та внесення змін до Державного реєстру прав тощо.

Мін‘юстом також створено спеціальну робочу групу, яка здійснюватиме контроль за підготовкою нотаріусів до виконання функцій державного реєстратора прав на нерухоме майно.

За даними Міністерства юстиції, на сьогодні для нотаріального обслуговування населення України створено 807 державних нотаріальних контор, в яких працює 1 390 державних нотаріусів, та зареєстровано нотаріальну діяльність 5 665 приватних нотаріусів.

Теги:

нотаріус, нерухоме майно

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар