Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Усі суди з відеоконференцзв’язком

0 33

Відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом, нагадує ДСА України.

За 10 місяців 2013 року місцевими та апеляційними судами загальної юрисдикції проведено 3362 судових засідань в режимі  відеоконференції. Найбільше таких судових засідань проведено судами Кіровоградської, Запорізької, Херсонської областей та міста Києва.

На сьогодні система відеоконференцзв’язку впроваджена у всіх місцевих і апеляційних судах загальної юрисдикції.

Зважаючи на це, всі місцеві та апеляційні суди загальної юрисдикції мають можливість проводити судові засідання в режимі відеоконференції відповідно до вимог статті 336 Кримінального процесуального кодексу України, статті 1581 Цивільного процесуального кодексу України, статті 74¹ Господарського процесуального кодексу України та статті 122¹ Кодексу адміністративного судочинства України.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар