Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд завершив підготовку до виконання Угоди про асоціацію з ЄС

0 19

Кабінет міністрів України повністю завершив підготовку по виконанню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це заявив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак, повідомили в прес-службі Кабміну.

«Створення Урядового комітету на чолі з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком, призначення заступників міністрів з питань євроінтеграції, а також формування структури Урядового Офісу з питань євроінтеграції свідчать про те, що Кабінет Міністрів стовідсотково готовий виконувати Угоду про Асоціацію одразу після її ратифікації Верховною Радою», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що Угода про асоціацію між Україною і ЄС буде ратифікована вже у вересні.

Як відомо, Україна підписала угоду про асоціацію з Євросоюзом 27 червня.

Аналогічні угоди також підписали Грузія та Молдова, які вже ратифікували їх.

Джерело:

Українська правда

Залиште коментар