Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд затвердив перелік окупованих міст

0 24

 

Кабінет міністрів встановив перелік населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. У перелік, зокрема, входять Донецьк, Горлівка, Єнакієве, Макіївка, Сніжне, Харцизьк, Торез, Ясинувата, Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Кіровськ, Красний Луч, Ровеньки, Брянка, Свердловськ, Стаханов, Первомайськ та інші. Саме ці міста є практично окупованими, згідно з розпорядженням уряду №1085-р від 7 листопада.

Нагадаємо, за дорученням Кабінету міністрів України всі установи, підприємства та організації повинні до 1 грудня бути переведені з території, контрольованої російськими військами і бойовиками. Як відомо, згідно з рішенням українського уряду, всі жителі окупованих бойовиками територій, які бажають отримати соціальні виплати і пенсії, повинні до першого грудня виїхати за межі окупованих терористами територій та зареєструватися як переселенці.

Раніше Кабмін затвердив перелік населених пунктів, які потрапляють в зону проведення АТО. У Територію зони проведення антитерористичної операції уряд включив деякі населені пункти в Харківській області.

Джерело:

ЛігаБізнесІнформ

Залиште коментар