Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд пропонує провести люстрацію держслужбовців до 1 вересня 2015 року

27

Він повідомив, що до парламенту внесено два законопроекти щодо оновлення державного апарату та спрощення публічних сервісів. За словами міністра, ці законопроекти пропонують «ввести мораторій на проведення будь-яких перевірок до кінця року всіма контролюючими органами України». За словами Петренка, уряд бере на себе зобов’язання до 1 жовтня внести до парламенту низку законопроектів, які «фактично приберуть ті функції контролюючих органів, які не відповідають європейським стандартам, ліквідують більшу частину інспекцій і контролюючих органів, які є фактично перевантажливими для нашого бізнесу”. Він додав, що цими законопроектами, по суті, передбачається розпочати процес люстрації державного апарату.

Відповідно до законопроектів, до 1 вересня 2015 року уряд повинен організувати і забезпечити проведення із залученням громадськості позачергової переатестації усіх державних службовців центральних і територіальних органів влади, а також провести переатестацію правоохоронних органів.

 Міністр наголосив, що законопроектами передбачено спрощення доступу до державної служби тим, хто має вищу освіту і належний професійний рівень.

 

Джерело:

Мін’юст

Комментарии