Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд очікує проекту конституційних змін за два тижні

0 63

«Ми очікуємо, що проект змін до Конституції, яка має відновити баланс влад і відображати бачення кожного регіону України та кожного виборця, з’явиться через два тижні», — сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Десятої щорічної інвестиційній конференції. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Багато залежатиме від того, чи політичні сили готові до реальних політичних та економічних реформ», — наголосив він.

За словами глави уряду, було нелегко отримати в Парламенті 258 голосів за пакет із жорсткої економії: «Схожа ситуація з Конституцією».

А. Яценюк нагадав, що уряд вже заявив свою позицію щодо того, якої Конституції потребує країна. Він повідомив, що вчора зустрічався з головою Конституційної комісії: «Для того, щоб показати, що українські політичні сили готові до політичних та економічних змін».

Нагадаємо, уряд наполягає на змінах до Основного закону, що передбачають децентралізацію влади. Зокрема, Кабінет Міністрів виступає за ліквідацію обласних і районних адміністрацій, формування виконавчих комітетів, які обиратимуться місцевими радами, та впровадження інституту префектів для загального нагляду за дотриманням законодавства на відповідних територіях.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар