Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд обговорює можливості посилення вимог і відповідальності туристичних компаній для усунення випадків ошукування громадян

0 29

Кабінет Міністрів України володіє ситуацією на ринку туристичних послуг в Україні і готує рішення, які сприятимуть усуненню прикрих випадків порушення чи невиконання умов договорів із споживачами туристичних послуг, а також посилять відповідальність туристичних компаній. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що наразі туристичний бізнес – переважно є приватним і ліцензується згідно з законодавством. Оперативно відслідкувати потужності компаній і співставити це з обсягом підписаних договорів із споживачами майже неможливо. Разом з тим, наявні факти неналежного виконання договірних умов – це «серйозний дзвінок, що є проблеми» і потрібно переглядати кваліфікаційні вимоги до туркомпаній та авіакомпаній.

«Я дав доручення Першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву спільно з Міністерством інфраструктури утворити групу, оцінити ситуацію, привести до відповідальності компанії (які неналежним чином ведуть свою діяльність). Такі випадки були і раніше. Але ми розуміємо сьогоднішню ситуацію і думаємо про те, як посилити відповідальність компаній», – сказав Володимир Гройсман

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар