Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд хоче півтори тисячі платних послуг

0 17

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді затвердити перелік платних адміністративних послуг.

Про це сказано в повідомленні Міністерства економічного розвитку й торгівлі.

Уряд схвалив розроблений міністерством проект закону “Про перелік адміністративних послуг і плату (адміністративний збір) за їх надання.

“Це фундаментальний законопроект, який визначає перелік адміністративних послуг, які надаються державними органами всіх рівнів, і встановлює плату за надання цих послуг і стягнення такої плати єдиноразово за весь комплекс дій”, – сказав міністр економічного розвитку й торгівлі Ігор Прасолов.

Перелік нараховує 1 510 адміністративних послуг, передбачених 237 законодавчими актами.

З них: 535 – видача ліцензій, 180 – процедури реєстрації, 173 – видача документів дозвільного характеру, 60 – видача посвідчень, свідоцтв, сертифікатів.

Список був сформований за результатами аналізу законодавства й у нього ввійшли послуги, одержання яких законодавчо встановлене.

Відповідно до законопроекту, сума плати за адмінпослуги визначена у співвідношенні до мінімальної заробітної плати, що дасть можливість врахувати інфляційну складову (крім послуг, за які плата стягується в іноземній валюті).

Як повідомляло агентство, у вересні Кабмін затвердив план заходів щодо створення Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Залиште коментар