Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Урочисті збори з нагоди Дня прокуратури: визначення основних завдань для правоохоронців

0 17

Президент України Віктор Янукович привітав працівників прокуратури з професійним святом та вручив їм державні нагороди. У своєму виступі на урочистих зборах глава держави визначив стратегічні завдання для правоохоронців. Так, основним завданням для правоохоронців В.Янукович виділив протидію корупції. Також він наголосив на важливості ухвалення закону “Про прокуратуру”, а прийняття нового КПК, за словами Президента, є кроком у напрямі європейських стандартів. Крім того, В.Янукович запросив генпрокурорів країн СНД на засідання координаційної ради, яка має пройти в Києві наступного року.

“Ваша сумлінна повсякденна робота, спрямована на утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку, захист прав і свобод людини та громадянина здобула прокуратурі авторитет як одної з найбільш ефективних державних інституцій”, – сказав Президент.

Він додав, що за 20 років роботи прокуратури незалежної України її співробітники зробили вагомий внесок у становлення сучасної правової держави.

Президент висловив переконання, що стандартом діяльності прокуратури повинні бути не лише високий професіоналізм, а й бездоганні моральні якості – особливо з огляду на увагу суспільства до роботи цього відомства.

З нагоди Дня працівників прокуратури Президент вручив державні нагороди.

В.Янукович зауважив, що сьогодні на завершальній стадії доопрацювання знаходиться проект нового Кримінально-процесуального Кодексу України, який вже отримав загалом позитивну оцінку експертів Ради Європи.

“Переконаний, що прийняття цього документу забезпечить приведення вітчизняного кримінально-процесуального законодавства у відповідність до європейських стандартів”, – додав Глава держави.

Крім того, В.Янукович запросив генпрокурорів країн СНД на засідання координаційної ради, яка має пройти в Києві наступного року у вересні. “Я вітаю присутніх тут керівників прокуратур дружніх нам держав. У вересні ми будемо раді знову бачити вас у Києві на засіданні координаційної ради генеральних прокурорів країн-учасниць СНД”, – зазначив В.Янукович.

 

Джерело:

УНН

Залиште коментар