Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Урочисте зібрання з нагоди 1- річниці створення ВККСУ

0 18

Сьогодні у приміщенні столичного Будинку офіцерів відбулось урочисте зібрання з нагоди 1-ї річниці діяльності ВККСУ. На засіданні були присутні керівники вищих судових інстанцій та судових установ, громадських об’єднань суддів, представники законодавчої та центральної виконавчої влади, студенти юридичних вузів, представники змі.

У своєму виступі голова ВККСУ Ігор Самсін, зокрема, підвів підсумки першого року діяльності Комісії як постійно діючого органу у системі вітчизняного судоустрою, проаналізував проведений вперше в історії незалежної України добір кандидатів на посаду судді вперше за новими загальноприйнятими у світі правилами на основі анонімного тестування та кваліфіспиту, зазначив перспективні завдання комісії з забезпечення судів висококваліфікованими суддями, до яких висуваються завдання здійснювати професійне, об’єктивне та неупереджене судочинство.

Теги:

ВККСУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар