Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряди України та Росії готують 13 угод стосовно Чорноморського флоту

0 19

Україна і Російська Федерація готують 13 угод по Чорноморському флоту . Про це після проведення двосторонніх консультацій повідомив заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін, передає РБК-Україна.

“У нас в опрацюванні зараз знаходиться чимало угод. Кількість проектів, що розглядаються, сягає тринадцяти – це немало”, – зауважив він.

В той же час Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ РФ Олександр Бавикін уточнив, що сторони мають намір підготувати угоду про використання навігаційно-гідрографічних об’єктів у Криму. “Ми зараз разом з українськими колегами знаходимося на тій стадії, коли вже є намітки на підготовку відповідної угоди, в якому буде передбачено порядок спільного використання низки цих об’єктів, які знаходяться в оренді російського флоту в Криму”, – повідомив дипломат.

Наступний раунд консультацій відбудеться навесні 2011 р. в Москві.

Теги:

Новини права, Чорноморський флот, МЗС, Російська Федерація, міждержавні угоди, фото, відео, АРК, Автономна республіка Крим, Міністр закордонних справ Росії
Новости права, фото, Черноморский флот, МИД, Министерство иностранных дел, Крым, видео, международные соглашения, Украина-Россия, РФ, посольство

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар