Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряду доручили повідомляти, де знаходяться суди і як туди звертатися

0 29

Віктор Янукович доручив Миколі Азарову зайнятися забезпеченням права громадян на доступ до правосуддя, на судовий захист і сприяти впровадженню міжнародних стандартів в цій сфері.

Згідно дорученню, Прем’єр-міністр до 3 червня за допомогою ДСА повинен забезпечити реалізацію заходів щодо інформування громадськості про місцезнаходження і компетенцію судів, порядок і терміни звернення до суду, процесуальні вимоги і необхідні документи, ознайомлення громадськості із зразками основних процесуальних документів, зокрема, шляхом розміщення в приміщеннях судів інформаційних стендів, інформацією про умови і порядок виконання рішень судів.

Крім того, М.Азаров зобов’язаний забезпечити обладнання приміщень судів пандусами і кнопками виклику для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями, літніх громадян, інших маломобільних груп населення.

Також Президент запропонував Руслану Кирилюку, главі ДСА і Ярославу Романюку, голові Ради суддів України, до 3 грудня пропрацювати проблемні питання організаційного, правового, інформаційного характеру з реалізації права громадян на доступ до правосуддя і за результатами аналізу внести пропозиції по підвищенню такої доступності.

Також доручено розробити і здійснити заходи, в т.ч. із залученням веб-сервер-ресурсів органів судової влади, з підвищення рівня правових знань громадян про судові процедури, функціонування судової системи і порядку захисту своїх прав і інтересів, що охороняються законом.

Теги:

судова влада, ДСА

Залиште коментар