Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряду доручено систематизувати перелік адмінпослуг та удосконалити порядок їх надання

0 19

Про це йдеться в Дорученні Президента України «Щодо забезпечення вдосконалення порядку надання адміністративних послуг, підвищення їх якості, створення сприятливих і доступних умов для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг».

В Дорученні йдеться про розробку та прийняття відповідного закону, проведення інвентаризації видів адміністративних послуг, визначення їх чіткого переліку і вдосконалення рівня організації та надання таких послуг.

За словами першого заступника Глави Адміністрації Президента України – Представника Президента України в Кабінеті Міністрів України Ірини Акімової, на сьогодні не існує вичерпного переліку адміністративних послуг, тому згідно Доручення Уряд має провести інвентаризацію адміністративних послуг до жовтня цього року. Антимонопольний комітет України за цей час має визначити ступінь монополізації ринку надання адмінпослуг та вжити відповідних заходів.

Також Глава держави доручив підготувати і внести на розгляд Верховної Ради законопроект про основи надання адміністративних послуг. Він визначатиме види послуг, які з них надаватимуться на безоплатній та платній основах, регулюватиме розмір цієї оплати, терміни надання тощо, зазначила І.Акімова.

Окрему увагу Президент приділив питанню прозорості надання адмінпослуг в Україні. Для забезпечення виконання цієї умови Віктор Янукович доручив Уряду створити єдиний портал адміністративних послуг. «Створення веб-порталу – це крок до прозорості», – наголосила вона.

Для покращення організації надання адміністративних послуг Глава держави доручив збільшити години прийому для одержувачів адміністративних послуг та створити належні умови у приміщеннях, призначених для прийому.

Президент України доручив запровадити пілотні проекти з реформування сфери надання адміністративних послуг у Києві, Кіровограді та Луганську.

Теги:

адміністративні послуги

Залиште коментар