Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд затвердив Національний перелік основних лікарських засобів та визначив шлях врегулювання цін на фармацевтичному ринку України

0 30

На засідання Кабінету Міністрів України прийнято постанову Уряду “Про затвердження Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. № 955”.

Як поінформував Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич, зазначений документ напрацьований з метою врегулювання цінової ситуації, що склалася на фармацевтичному ринку України, на виконання відповідних указів президента та постанов Уряду.

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено нову редакцію Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення та встановлено нові граничні постачальницько-збутові та торговельні (роздрібні) надбавки на лікарські засоби, що включені до Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Крім того, Урядом ухвалене рішення, що ціни на лікарські засоби вітчизняного виробництва, з оптово-відпускною ціною виробника нижчою за 12 гривень за упаковку, не підлягають державному регулюванню, крім випадків їх придбання за бюджетні кошти. Постановою затверджено Порядок формування цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, щодо яких запроваджено державне регулювання.

Василь Князевич також підкреслив, що проект ухваленої постанови був погоджений Міністерством економіки України, Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Реалізація ухваленої постанови не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.

Залиште коментар