Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд захищатиметься від інформації

0 18

У структурі секретаріату Кабінету міністрів віднині існує управління розвитку інформаційного суспільства і інформаційної безпеки. Відповідна постанова N654, згідно повідомленню прес-служби Кабміну, була затверджена на засіданні уряду в понеділок 23 липня. У департаменті інформації і комунікації з громадськістю Кабінету міністрів Коммерсантъ-Украина повідомили, що постанова N654 ще не набрала чинності, у зв’язку з чим ні керівник управління з питань інформаційної безпеки, ні положення про роботу підрозділу ще не затверджені.

Слід зазначити, що створення в структурі уряду управління розвитку інформаційного суспільства і інформаційної безпеки збіглося із загрозою відновлення хакерських атак на офіційні сайти органів державної влади. Нагадаємо, перша хвиля атак досягла свого піку на початку лютого, після закриття популярного файлообменнику ex.ua.

На думку народних депутатів від ПР, співробітники підрозділу відображатимуть інформаційні атаки на органи влади. Проте в опозиції побоюються, що забезпечення інформаційної безпеки країни може супроводжуватися стеженням за журналістами.
Теги:

інформація, Кабінет міністрів України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар