Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд виділив кошти для біометричних паспортів

0 18

Уряд затвердив план запровадження електронних паспортів та виділив на його реалізацію до 2016 року 793,3 млн грн.

«З метою реалізації цього плану в країні буде створено єдину базу – демографічний реєстр. Для комплексного вирішення питання уряд України виділив до 2016 року 793,3 млн грн», — йдеться у Інформаційно-аналітичному білетні КМУ .

Паспорт нового покоління міститиме безконтактний чип з особистою інформацією. Закордонний паспорт нового зразка буде виконано у формі книжечки, у правому форзаці документа розташовуватиметься безконтактний електронний носій.

Крім того, біометричний паспорт міститиме два види даних: основні й додаткові. До основних відносяться докладна інформація про людину – оцифрована фотографія особи, оцифрований підпис, прізвище, ім’я, дата народження. Додаткові відомості – це відбитки пальців.

Цивільні паспорти оформлятимуться з моменту народження та підлягатимуть обміну кожні 10 років. Строки оформлення залишаються колишніми – до 30 днів. Заміна «старого» паспорта на новий – біометричний – буде добровільною. За попередніми оцінками, вартість нового паспорта становитиме 350 грн.

Варто зазначити, що відповідно до програми зі спрощення візового режиму з ЄС, для українців безвізове перетинання кордону буде можливим тільки за наявності біометричного документа.

Теги:

паспорт, посвідчення особи, біометричний паспорт

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар