Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд виділив кошти для біометричних паспортів

18

Уряд затвердив план запровадження електронних паспортів та виділив на його реалізацію до 2016 року 793,3 млн грн.

«З метою реалізації цього плану в країні буде створено єдину базу – демографічний реєстр. Для комплексного вирішення питання уряд України виділив до 2016 року 793,3 млн грн», — йдеться у Інформаційно-аналітичному білетні КМУ .

Паспорт нового покоління міститиме безконтактний чип з особистою інформацією. Закордонний паспорт нового зразка буде виконано у формі книжечки, у правому форзаці документа розташовуватиметься безконтактний електронний носій.

Крім того, біометричний паспорт міститиме два види даних: основні й додаткові. До основних відносяться докладна інформація про людину – оцифрована фотографія особи, оцифрований підпис, прізвище, ім’я, дата народження. Додаткові відомості – це відбитки пальців.

Цивільні паспорти оформлятимуться з моменту народження та підлягатимуть обміну кожні 10 років. Строки оформлення залишаються колишніми – до 30 днів. Заміна «старого» паспорта на новий – біометричний – буде добровільною. За попередніми оцінками, вартість нового паспорта становитиме 350 грн.

Варто зазначити, що відповідно до програми зі спрощення візового режиму з ЄС, для українців безвізове перетинання кордону буде можливим тільки за наявності біометричного документа.

Теги:

паспорт, посвідчення особи, біометричний паспорт

Джерело:

Укрінформ

Комментарии