Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд встановив правила евакуації автомобілів.

0 14

Уряд затвердив порядок тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках. Відповідна постанова Кабінету міністрів прийнята на засіданні уряду 17 грудня, повідомляє урядова прес-служба.

Затверджений порядок, зокрема, передбачає, що доставлення транспортних засобів на спецмайданчик здійснюється за допомогою евакуаторів, після чого уповноважена особа ДАІ у присутності двох свідків робить запис до протоколу про адміністративне правопорушення та про тимчасове затримання транспортного засобу. Якщо водій з’являється на місці правопорушення під час завантаження транспортного засобу, тимчасове затримання не проводиться, а оформлюється протокол про адміністративне правопорушення.

Повернення ж транспортного засобу здійснюється за письмовим зверненням його власника, водія за умови оплати ним витрат, пов’язаних з транспортуванням та зберіганням.

Окрім того, згідно з постановою, МВС доручено забезпечити функціонування спеціальних майданчиків і стоянок ДАІ для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів.

Залиште коментар