Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд відправлено у відставку

0 10

Як зазначено на сайті президента, у понеділок прем’єр-міністр звернувся до президента з заявою про відставку у зв’язку з обранням депутатом Верховної Ради. Згідно з Конституцією України, відставка прем’єра автоматично означає відставку цілого уряду.

Тож відтепер і до затвердження кандидатури нового прем’єр-міністра всі урядовці на чолі з паном Азаровом будуть виконувачами обов’язків.

Перше засідання новообраного парламенту відбудеться 12 грудня.

За словами голови Верховної Ради Володимира Литвина, призначення нового прем’єр-міністра та уряду відбудеться вже 13-14 грудня.

Минулого тижня Партія регіонів заявила, що всі представники партії, обрані до Верховної Ради, складуть свої повноваження в уряді.

На посаду прем’єр-міністра України розглядаються кандидатури нинішнього голови уряду Миколи Азарова і голови Національного банку Сергія Арбузова. Про це лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив на прес-конференції в Києві.

“Є кандидатури, крім Миколи Азарова. Але хто буде запропонований – не виключаю, що нині діючий прем’єр”, – сказав пан Єфремов.

На запитання журналістів про шанси Сергія Арбузова обійняти посаду прем’єр-міністра України, Олександр Єфремов сказав, що голова НБУ розглядається “в числі інших кандидатур”.

Лідер фракції ПР підкреслив, що сьогоднішня відставка членів уряду обумовлена лише юридичними нюансами.

Теги:

Кабінет Міністрів України

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар