Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд упорядкував призначення пенсій головам сільських та селищних рад та працівникам їх апаратів

0 26

Кабінет Міністрів України сьогодні вніс зміни до пункту 1 своєї ж постанови від 31 травня 2000 р. № 865, чим упорядкував призначення пенсій сільським, селищним головам, їх заступникам та іншим працівникам і спеціалістам апарату сільських, селищних рад та їх виконавчих органів. Проект відповідного акта на засіданні уряду представила міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

Необхідність прийняття такого рішення зумовлена тим, що у травні ц. р. урядом було змінено структуру заробітної плати зазначеної категорії працівників, сказала міністр. Зокрема, їм збільшено на 50 відсотків посадові оклади та не встановлюється надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

«Для врегулювання питання призначення пенсій згаданій категорії працівників Мінпраці й підготувало проект постанови, яким пропонується за бажанням осіб застосовувати один із двох варіантів обчислення заробітної плати. Перший — враховувати суми премій та надбавок, які отримуватиме особа після підвищення посадових окладів, починаючи з червня 2009 року. Або ж враховувати суми премій (без надбавок) за останні 24 календарні місяці роботи, яка дає право на цей вид пенсії, або за будь-які 60 календарних місяців такої роботи. Тобто кожному надається право вибору. Переконана, це — справедливий підхід», — наголосила Людмила Денісова.

Залиште коментар