Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд України вдвічі зменшив зарплати членам Кабінету Міністрів

0 28
КИЇВ, 18 березня. (Наталія Печоріна, Олександр Хорольський – УКРІНФОРМ). Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив постанову про зменшення вдвічі зарплат Прем’єр-міністра, віце-прем’єр-міністрів та міністрів на період з 1 квітня 2009 року до 1 січня 2010 року у зв’язку зі світовою фінансовою кризою. Про це повідомляють кореспонденти УКРІНФОРМу із посиланням на прес-службу уряду України.

Із пропозицією зробити такі кроки уряд звертався до народних депутатів та Президента України.

Під час обговорення питання члени уряду домовилися обмежити заробітні плати лише тим, хто обіймає політичні посади. Урядовці не підтримали пропозицію зменшити виплати чиновникам усіх рівнів та працівникам державних підприємств-монополістів, зважаючи на невисокий рівень заробітних плат у цих структурах.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар