Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд схвалив зміни до закону про страхування.

19

Уряд схвалив зміни до закону про страхування. Таке рішення ухвалене на засіданні Кабміну України. Про це повідомив РБК-Україна глава Держфінпослуг України Віктор Суслов.

За його словами, ці зміни будуть направлені у Верховну Раду України у вигляді законопроекту. Він повідомив, що зміни стосуються в основному положення про перестраховку за кордоном. Зокрема, зміни відміняють необхідність перестраховувати свої ризики в країнах-членах СОТ. «Зараз в законі колізія. Згідно якої компанії не можуть укладати договори перестрахування з компаніями-нерезидентами,  зареєстрованих в країнах-не членах СОТ», – зазначив він.

За його словами, це призводить до подорожчання послуг перестрахування, зокрема промислових і ядерних ризиків, оскільки послуги російських перестрахувальників дешевше європейських.

Ухвала також скасовує необхідність перестраховуватися тільки в тих країнах, де регулятор підписав договір про взаємну співпрацю або приєднався до багатобічного меморандуму міжнародної асоціації страхового нагляду.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии